top of page

Şartlar ve Koşullar

Bu web sitesi, aynı zamanda sitenin sahibi olan IZMUHUR tarafından işletilmektedir. Bu Şartlar, tarafımızca sunulan web sitemizin ve hizmetlerimizin kullanımına dair şartları ve koşulları belirler. Bu web sitesi ziyaretçilere mühür ve mühür mumu türevlerini sunar. Web sitemize erişim sağlayarak veya kullanarak bu Şartları okuduğunuzu, anladığınızı ve bunlara bağlı kalmayı kabul ettiğinizi onaylamış olursunuz.

Web sitemizi kullanmak ve/veya hizmetlerimizden yararlanmak için en az 18 veya bulunduğunuz yönetim bölgesindeki yasal reşit olma yaşında olmanız ve bağlayıcı bir sözleşme olan bu Şartların tarafı olabilecek yasal yetki, hak ve özgürlüğe sahip olmanız gerekir. Bu web sitesini kullanmanız ve/veya hizmet almanız ülkenizde yasaklanmışsa veya yürürlükteki herhangi bir yasal düzenleme size bu izni vermiyorsa, web sitenizi kullanamaz ve/veya hizmet alamazsınız.

Bir ürün/hizmet satın alırken şunları kabul edersiniz: (i) satın alma taahhüdünde bulunmadan önce tüm ürün/hizmet listesini okumakla yükümlüsünüz; (ii) bir ürünü/hizmeti satın almayı taahhüt ettiğinizde ve ödeme sürecini tamamladığınızda, ürün/hizmet satışına dair yasal olarak bağlayıcı bir sözleşmeye tabi olursunuz.

Ürünlerimiz/hizmetlerimiz için talep ettiğimiz fiyatlar web sitesinde listelenmiştir. Sergilenen ürünler/hizmetler için fiyatlarımızı herhangi bir zamanda değiştirme ve sehven oluşabilecek fiyat hatalarını düzeltme hakkımız saklıdır. Fiyatlar ve satış vergileri hakkında ek bilgi ödemeler sayfasında mevcuttur.

Hizmetler ve hizmet kullanımınızla bağlantılı olarak karşılaşabileceğiniz vergiler ve olası işlem ücretleri gibi diğer ücretler, ödeme yönteminizden aylık bazda tahsil edilecektir.

bottom of page