top of page

Hakkımızda

İzMühür, mühür ve damga sektöründe öncü bir firma olarak, size özel tasarımlarla hizmet vermektedir. Ürün yelpazemizde mum mühür, mühür mumu, çikolata mührü, seramik mührü, mürekkep damgası, soğuk damga/kağıt kabartma mührü, kendinden yapışkanlı mühür mumu baskıları ve kişiye özel davetiye mühür gibi ürünler bulunmaktadır.

Mühürlerimizle ürünlerinize değer katmak isterseniz, bizi tercih edebilirsiniz. Videolarımızı ve görsellerimizi web sitemizden inceleyebilirsiniz.

Mühür ve mühür mumu aksesuarları da sağlamaktayız. Mühür mumu eritme kaşığı, yuvarlak çift taraflı bant, amatör ve çırak mühür mumu tabancası gibi ürünleri web sitemizden sipariş verebilirsiniz. Aynı gün kargo ve uygun fiyat avantajlarından yararlanabilirsiniz.

İzMühür olarak, müşteri memnuniyetine büyük önem vermekteyiz. Siparişinizi aldıktan sonra ürünlerinizi titizlikle hazırlayıp 2 iş günü içerisinde kargoya teslim etmekteyiz. Büyük boy damgalar için de destek vermekteyiz.

Bize ulaşmak için WhatsApp: 0541 793 44 97 numaralı telefonumuzu arayabilir veya izmuhur34@gmail.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.

İzMühür ile ürünleriniz fark yaratır!

bottom of page